18+Speel bewust. Hulp nodig? 0800-24 000 22 Cijfers gecontroleerd op 27-10-2026
Vergelijk

Online casino vergelijken: welk casino past bij jou?

Online casino vergelijken doe je hier op vier cijfers die je bij elke storting merkt: welkomstbonus, minimale storting, opnamelimiet en uitbetaaltijd. In onze lijst staan 100 casino's; op deze pagina leg je de 10 met de meeste gepubliceerde gegevens naast elkaar, van Fanobet waar je vanaf €1 stort tot Betoranje met een opnamelimiet van €100.000 per maand.

Gaat het je vooral om tempo, kijk dan bij het online casino met snelle uitbetaling, met de uitbetaaltijd en de limiet per casino.

Laatst gecontroleerd op 27-10-2026

Match-testVraag 1 van 3
Hoeveel stort je meestal per keer?
Hoe wil je betalen?
Hoe snel wil je je winst binnen hebben?
Je antwoorden blijven op dit apparaat, we slaan niets op.
Op deze pagina
  1. Online casino's vergelijken met filters
  2. Welk casino past bij jouw speelstijl?
  3. Casino tegen casino: drie duels
  4. Welkomstbonussen naast elkaar
  5. Inzetvereiste uitrekenen
  6. Na de welkomstbonus: cashback en VIP
  7. Betaalmethoden per casino
  8. Uitbetaling: hoe lang wacht je?
  9. Zo vergelijken we
  10. Vragen over casino's vergelijken

Online casino's vergelijken met filters

Met de filters vergelijk je deze tien casino's op betaalmethode, instapbedrag en uitbetaaltijd. Kies je niets, dan staan ze in onze volgorde. De andere 90 vind je bij alle online casino's.

10 casino's
  1. 525% over 4 stortingen
    Welkomstbonus525% tot €8.000 + 475 free spins
    VisaMastercardApple PayGoogle PayRevolutUSDT
    Minimale storting
    €20
    Opnamelimiet
    €30.000 / mnd
    Uitbetaling
    ca. 2 werkdagen
    Naar LambaBetLambaBet review18+ · voorwaarden gelden
  2. 8.850+ spellen
    Welkomstbonus325% tot €3.000 + 150 free spins
    iDEALVisaMastercardApple PayGoogle PayRevolut
    Minimale storting
    €20
    Opnamelimiet
    zie review
    Uitbetaling
    gemiddeld 9 min 35 s
    Naar InkyBetInkyBet review18+ · voorwaarden gelden
  3. Storten vanaf €1
    Welkomstbonus150% tot €3.000 + free spins
    PayPalApple PayGoogle PayMastercardRevolutSofort
    Minimale storting
    €1
    Opnamelimiet
    €4.000
    Uitbetaling
    1 dag
    Naar FanobetFanobet review18+ · voorwaarden gelden
  4. Inzetvereiste gepubliceerd
    Welkomstbonus225% tot €4.500 + 400 free spins
    VisaMastercardBitcoin
    Minimale storting
    €20
    Opnamelimiet
    €15.000 / mnd
    Uitbetaling
    0–2 dagen
    Naar TipTopTipTop review18+ · voorwaarden gelden
  5. Bitcoin en Ethereum
    Welkomstbonustot €4.000 + 200 free spins
    VisaMastercardApple PaySkrillNetellerBitcoin
    Minimale storting
    €20
    Opnamelimiet
    €20.000 / mnd
    Uitbetaling
    0–2 dagen
    Naar SlotRushSlotRush review18+ · voorwaarden gelden
  6. Hoogste bonusbedrag
    Welkomstbonus300% tot €11.500 + 400 free spins
    iDEALVisaMastercardTrustlyPaysafecardApple Pay
    Minimale storting
    €20
    Opnamelimiet
    €100.000 / mnd
    Uitbetaling
    0–2 uur
    Naar BetoranjeBetoranje review18+ · voorwaarden gelden
  7. Meeste free spins
    Welkomstbonus700% bonus + 700 free spins
    VisaMastercardApple PayGoogle PayPaysafecardSkrill
    Minimale storting
    €20
    Opnamelimiet
    €20.000 / mnd
    Uitbetaling
    0–2 dagen
    Naar LuckyGemLuckyGem review18+ · voorwaarden gelden
  8. iDEAL en Nederlandse banken
    Welkomstbonus200% tot €1.000 + 100 free spins
    iDEALVisaMastercardRevolutNeosurfMiFinity
    Minimale storting
    €20
    Opnamelimiet
    €100.000
    Uitbetaling
    binnen 24 uur
    Naar LuckyGansLuckyGans review18+ · voorwaarden gelden
  9. Cashback 15% per week
    Welkomstbonus350% tot €10.000 + 500 free spins
    VisaMastercard
    Minimale storting
    €20
    Opnamelimiet
    zie review
    Uitbetaling
    0–3 uur
    Naar AtefiaAtefia review18+ · voorwaarden gelden
  10. Inzetvereiste x30
    Welkomstbonus200% tot €1.000
    VisaMastercard
    Minimale storting
    zie review
    Opnamelimiet
    zie review
    Uitbetaling
    zie review
    Naar DicespinDicespin review18+ · voorwaarden gelden

Bij InkyBet en Atefia publiceert het casino geen opnamelimiet. Dicespin noemt daarnaast geen minimale storting en geen uitbetaaltijd. Die gaten laten we zichtbaar, zodat je ze bij de klantenservice navraagt voordat je stort.

Welk casino past bij jouw speelstijl?

Welk casino het beste past, hangt af van hoe je speelt: met een paar euro per keer, met iDEAL vanaf je bankapp, of met bedragen waarbij de opnamelimiet ineens telt.

  1. Je begint met een klein bedrag

    Fanobet

    Storten vanaf €1. Welkomstbonus 150% tot €3.000.

    Let op: opnemen gaat tot €4.000, en over welke periode publiceert Fanobet niet.

    Naar Fanobet
  2. Je wilt zoveel mogelijk free spins

    LuckyGem

    700 free spins in het grootste pakket. Elk deel van het pakket vanaf €20.

    Let op: soms staat er 400% tot €4.000 + 400 free spins over 4 stortingen. Check het actuele pakket in de kassa.

    Naar LuckyGem
  3. Je wilt je winst snel binnen

    InkyBet

    Gemiddeld 9 minuten 35 seconden per uitbetaling, volgens het casino. Livechat en e-mail 24/7.

    Let op: een opnamelimiet publiceert InkyBet niet.

    Naar InkyBet
  4. Je betaalt met iDEAL of je eigen bank

    LuckyGans

    iDEAL, Rabobank, ING, ABN AMRO en SNS Bank. Opnamelimiet €100.000.

    Let op: de klantenservice werkt alleen in het Engels, de livechat reageert binnen 2–5 minuten.

    Naar LuckyGans
  5. Je zet hoge bedragen in

    Betoranje

    €100.000 opnemen per maand. 300% tot €11.500 + 400 free spins over 4 stortingen.

    Let op: met iDEAL stort je al vanaf €10, maar dan zonder bonus. Voor de bonus heb je €20 nodig.

    Naar Betoranje
  6. Je wilt eerst de bonusregels zien

    TipTop

    Inzetvereiste 40x het bonusgeld, binnen 7 dagen. Maximaal €5 per inzet zolang de bonus loopt.

    Let op: de bonusregels noemen 3 stortingen tot €1.500 + 155 free spins, elders staat 225% tot €4.500 + 400 free spins.

    Naar TipTop

Casino tegen casino: drie duels

In drie duels zie je per regel welk casino het betere cijfer heeft. Een vinkje krijgt alleen een cijfer dat echt beter is: 525% tot €8.000 tegenover 300% tot €11.500 hangt af van hoeveel je stort, dus daar staat geen winnaar.

Fanobet LuckyGans vs
150% tot €3.000
Bonus
200% tot €1.000
€1
Min. inleg
€20
€4.000
Opnamelimiet
€100.000
1 dag
Uitbetaling
binnen 24 uur
PayPal
Betalen
iDEAL
1 puntWie wint op de cijfers1 punt

Welkomstbonussen naast elkaar

De grootste welkomstbonus in bedrag heeft Betoranje met 300% tot €11.500 en 400 free spins, verdeeld over 4 stortingen. Het percentage zegt alleen iets samen met het maximum, het aantal stortingen en de inzetvereiste.

CasinoWelkomstbonusFree spinsVerdeeld overInzetvereisteStorten voor bonus
Betoranje300% tot €11.5004004 stortingenniet gepubliceerd€20 (iDEAL vanaf €10 zonder bonus)
Atefia350% tot €10.000500niet gepubliceerdniet gepubliceerd€20
LambaBet525% tot €8.0004754 stortingenniet gepubliceerd€20
TipTop225% tot €4.5004003 stortingen in de bonusregels40x bonusgeld, 7 dagen€20
LuckyGem700% bonus700per deel vanaf €20niet gepubliceerd€20
SlotRushtot €4.0002004 stortingenniet gepubliceerd€30
InkyBet325% tot €3.0001503 stortingenniet gepubliceerd€20
Fanobet150% tot €3.000ja, aantal niet gepubliceerdniet gepubliceerdniet gepubliceerd€1
LuckyGans200% tot €1.0001003 stortingenniet gepubliceerd€20
Dicespin200% tot €1.000niet gepubliceerdniet gepubliceerdx30, 3 dagenniet gepubliceerd

LambaBet verdeelt 525% tot €8.000 en 475 free spins over 4 stortingen. Het percentage hoort bij het hele pakket en niet bij je eerste storting alleen. Hoe het per storting is verdeeld, staat niet in onze gegevens: kijk het na in de kassa voordat je €20 overmaakt.

Bij SlotRush stort je vanaf €20, maar de welkomstbonus start pas bij €30. Bij Betoranje kan iDEAL al vanaf €10, alleen krijg je dan geen bonus. Zulke drempels zie je in de tabel onder "Storten voor bonus".

Inzetvereiste uitrekenen voordat je een bonus pakt

Een inzetvereiste bepaalt hoeveel je moet inzetten voordat bonusgeld opneembaar wordt. Bij TipTop is dat 40 keer het bonusgeld, binnen 7 dagen en met maximaal €5 per inzet.

Rekenvoorbeeld:

Je zet in totaal €4.000 in. Met de maximale inzet zijn dat minstens 800 spins, ongeveer 115 per dag.

Berekend op 40x het bonusgeld, zoals TipTop het in de bonusregels zet.

Bij Dicespin staat x30 binnen 3 dagen na de storting, maar niet of dat over de bonus of over storting plus bonus telt, en ook geen maximale inzet. Reken daarom met het bonusbedrag als ondergrens. Bij de andere acht casino's publiceren we geen inzetvereiste, omdat we die niet terugvonden.

Na de welkomstbonus: cashback en VIP

Na de welkomstbonus loopt het verschil op bij cashback en VIP. Drie casino's publiceren daar concrete cijfers over.

CasinoCashbackVerder
Atefia15% cashback per week, tot €3.000Reload 77% tot €700 + 50 free spins per week
Weekend 50% tot €700 + 50 free spins
Fanobettot 20% cashback in het loyaliteitsprogramma51 levels
Rakeback tot 15%
LuckyGem3–20% cashback, afhankelijk van je niveau30 VIP-niveaus
Livechat 24/7 en e-mail

Betaalmethoden per casino vergeleken

iDEAL vind je bij 3 van de 10 casino's: InkyBet, Betoranje en LuckyGans. Crypto kan bij 8 casino's, Apple Pay bij 6 en PayPal alleen bij Fanobet.

CasinoiDEALApple PayGoogle PayPayPalRevolutTrustlyPaysafecardSkrillCryptoCreditcard
LambaBet nee ✓ ✓ nee ✓ nee nee nee ✓ ✓
InkyBet ✓ ✓ ✓ nee ✓ nee nee nee ✓ ✓
Fanobet nee ✓ ✓ ✓ ✓ nee nee nee ✓ ✓
TipTop nee nee nee nee nee nee nee nee ✓ ✓
SlotRush nee ✓ nee nee nee nee nee ✓ ✓ ✓
Betoranje ✓ ✓ ✓ nee nee ✓ ✓ ✓ ✓ ✓
LuckyGem nee ✓ ✓ nee nee nee ✓ ✓ ✓ ✓
LuckyGans ✓ nee nee nee ✓ nee nee nee ✓ ✓
Atefia nee nee nee nee nee nee nee nee nee ✓
Dicespin nee nee nee nee nee nee nee nee nee ✓

Betoranje en LuckyGem hebben met 12 methoden de breedste kassa in deze lijst. Betoranje heeft daarbij iDEAL en Trustly, LuckyGem juist MuchBetter, Neosurf en Litecoin.

LuckyGans laat je naast iDEAL ook rechtstreeks via Rabobank, ING, ABN AMRO en SNS Bank betalen. Bij Atefia en Dicespin kennen we alleen Visa en Mastercard; meer methoden publiceren die casino's niet.

Uitbetaling: hoe lang wacht je op je geld?

De snelste uitbetaling in deze lijst noemt InkyBet: gemiddeld 9 minuten en 35 seconden, volgens het casino zelf. Aan de andere kant staat LambaBet, waar de voorwaarden ongeveer 2 werkdagen voor goedkeuring noemen.

InkyBet gemiddeld 9 min 35 s (casino)
Betoranje 0–2 uur
Atefia 0–3 uur
LuckyGans binnen 24 uur (site)
Fanobet 1 dag (casino)
TipTop 0–2 dagen
SlotRush 0–2 dagen
LuckyGem 0–2 dagen
LambaBet ca. 2 werkdagen goedkeuring (voorwaarden)
Dicespin niet gepubliceerd

Schaal loopt van minuten naar dagen. Bij een bereik als 0–2 uur tekenen we de bovengrens.

Minimaal opnemen en limieten

CasinoMinimaal opnemenLimietUitbetaaltijd
Betoranjeniet gepubliceerd€100.000 per maand0–2 uur
LuckyGansniet gepubliceerd€100.000binnen 24 uur
LambaBet€40€10.000 per week, €30.000 per maandca. 2 werkdagen
SlotRush€40€20.000 per maand0–2 dagen
LuckyGem€40€20.000 per maand0–2 dagen
TipTop€20€15.000 per maand0–2 dagen
Fanobetniet gepubliceerd€4.000, periode niet gepubliceerd1 dag

LambaBet laat zien waarom we de voorwaarden doorlezen: de site belooft directe uitbetaling, de voorwaarden noemen ongeveer 2 werkdagen goedkeuring. Wij tonen het tragere cijfer. Ook de limiet heeft twee lagen: €10.000 per week en €30.000 per maand.

LuckyGans zet "24h Payouts" op de eigen site, terwijl je ook 0–1 uur ziet staan. Voor Betoranje circuleren 0–2 uur en 0–1 uur; wij tonen 0–2 uur. Fanobet zet de opnamelimiet op €4.000, maar zegt niet over welke periode.

Zo vergelijken we de casino's

De cijfers op deze pagina halen we eerst uit de site en de voorwaarden van het casino. Publiceert het casino iets niet, dan staat er "niet gepubliceerd". Noemt het casino op twee plekken iets anders, dan tonen we het voorzichtigste cijfer.

Sorteren gebeurt alleen op het cijfer dat je kiest. Vinden we een cijfer niet, dan schatten we het niet. Verandert een voorwaarde, dan passen we de lijst aan. Laatste controle: 27-10-2026.

Welkomstbonus
Percentage, maximum, free spins, het aantal stortingen en de inzetvereiste, als die gepubliceerd is.
Minimale storting
Het laagste bedrag waarmee je kunt spelen, en apart het bedrag dat nodig is voor de bonus.
Opnamelimiet
Hoeveel je per week of per maand mag opnemen, plus het minimale opnamebedrag.
Uitbetaaltijd
De tijd die het casino zelf noemt. Noemt het casino twee verschillende tijden? Dan staan ze er allebei.

Vragen over casino's vergelijken

Welk online casino heeft de laagste minimale storting?
Fanobet: daar stort je vanaf €1. Bijna alle andere casino's in deze lijst beginnen bij €20. Betoranje is de uitzondering: met iDEAL stort je daar vanaf €10. Die €10 telt dan niet mee voor de bonus.
Welk casino betaalt het snelst uit?
InkyBet noemt gemiddeld 9 minuten en 35 seconden per uitbetaling. Daarna volgen Betoranje met 0–2 uur en Atefia met 0–3 uur. Bij LambaBet duurt alleen de goedkeuring al ongeveer 2 werkdagen.
Bij welke casino's betaal ik met iDEAL?
Bij InkyBet, Betoranje en LuckyGans. LuckyGans biedt daarnaast directe betalingen via Rabobank, ING, ABN AMRO en SNS Bank.
Wat betekent een welkomstbonus over 4 stortingen?
Het percentage en het maximum gelden voor het hele pakket. Bij LambaBet is 525% tot €8.000 dus de som van vier stortingen, niet wat je bij de eerste storting krijgt. Kijk in de kassa hoe het per storting is verdeeld.
Hoe reken ik een inzetvereiste van 40x uit?
Vermenigvuldig het bonusgeld met 40. Een TipTop-bonus van €50 vraagt €2.000 aan inzetten binnen 7 dagen. Met maximaal €5 per spin zijn dat minstens 400 spins. De rekenhulp hierboven doet het voor elk bedrag.
Waarom staat er soms "zie review" in de lijst?
Dan publiceert het casino dat cijfer niet en vonden we het ook niet in de voorwaarden. Bij InkyBet en Atefia gaat dat om de opnamelimiet, bij Dicespin om storting, limiet en uitbetaaltijd. We vullen het niet met een schatting.